Roselyn Sánchez

Roselyn Milagros Sánchez Rodríguez

7,4
2 256 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roselyn Sánchez

Ona jest bardzo, bardzo podobna do tej z pussycat dolls... jak ogładałąm "papi i dziewczyny", to az musialam przerwac i wejsc ba FW i spredzić, czy to przypatkiem nie ta Nicole... ale ona (Roselyn) wydaje mi sie sympatyczniejsza:)

zgelka

rzeczywiście jest do niej bardzo podobna ;) Też mi ją przypomina!

funny_girl

mi rowniez przypomina Nicole! jest do niej bardzo podobna

guga_buzka

Ja również naciałem sie na jej podobienstwo do Nicole S. W moim wypadku ogladalem The Game Plan i po obejzeniu musialem sprawdzic czy to nie ta piosenkarka.

zgelka

heh, mi również ją przypomina . Oglądałem Statek Miłości i myślałem że to ona. :)

zgelka

ja rónież! dopiero jak dowiedzialam sie jak nazywa sie Nicole to wiedziałam juz ze to nie ta sama osoba ;p
obie piękne

zgelka

tak zgadzam sie

i tak sie sklada ze tez przerwalam film tyle ze godziny szczytu 2 (50 minuta:D) bo az mnie korcilo by sprawdzic czy to nie ona

masakra

ma sobowtora:D

betka112

Heh. Ja właśnie miałem taki sam przypadek. Musiałem wejść na filmweb w środku filmu i sprawdzić czy to nie ona :).

zgelka

tez to zauwazylam i wlasnie po obejrzeniu "godzin..." dzis postanowilam to sprawdzic...

Meri99

Mi tak samo przypomina Nicole.. ale także w niektórych scenach Eve Longorie , taka mieszanka :)

zgelka

HEh, ja również dzisiaj sprawdzałem, czy przypadkiem to nie ta cała Nicole... ;]

użytkownik usunięty
Mahcio

dajcie spokoj, ta Nicole jest wstrenta, jak dla mnie to ona ma cos z ryjem nie tak, a Roselyn jest tak piekna, ze sama bym sie z nia przespala... ;P

moze sa troche podobne, ale Roselyn jest o wiele ladniejsza, ma w sobie wiecej naturalnosci i wdzieku:) wole ja niz pussycat doll;]

xtina55_2

Bardzo podobne, ale rzeczywiście Roselyn jest bardziej atrakcyjna, bardziej naturalna jeśli można tak powiedzieć... l)

monique_18

Powinieneś wypluć te slowo uzytkowniku nade mną, bo wlaśnie palnąleś śliczne glupstwo. Zadną z tych naszych wspólczesnych, masowych piękności nie można o naturalność posądzić. Co druga wygląda jak tania dziwka z pod obskurnego motelu, albo jak transporter balastu w postaci silikonu i botoksu. Każda liftingowala się pewnie więcej razy, aniżeli godzin w szkole przesiedziala . . . .

42nny

zgodzę się z tym panem wyżej znajdz mi aktorke w 90-100 % naturalną bez zrobionych ząbków , bez silikonu, bez odtłuszczania i tysiąca innych zabiegów to postawie ci najdroższą whisky w tym kraju.

zgelka

one są niemal identyczne :) (za krotki bla bla bla)

zgelka

Roselyn jest ladniejsza i wyższa od Nicol....

Lukash

zdecydowanie Roselyn przewyzsza uroda Nicol :D

zgelka

Raczej odwrotnie, bo Scherzinger jest młodsza :P

zgelka

Eva Longoria/Nicole Scherzinger/ Roselyn Sanchez :]mi to tak pasuje

zgelka

Jest w nich cos podobnego, roznica polega na tym, ze wyglad roselyn jest dzelem natury. Imponujacym...

użytkownik usunięty
zgelka

W Bez Śladu ani trochę nie przypomina Nicole Sherzinger. Może na tym zdjęciu podobna jest do niej ale tak różnią się

zgelka

No nie wiem czy jest podobna ta jest taka bardziej naturalna a tamta jak sztuczna lalka barbie zrobiona na pokaz, niby i jest sexowna i ładna ale ja wolę kobiety naturalne a nie sztuczne kukły.

zgelka

w "Papi i dziewczyny" gra zarówno Roselyn jak i Nikole, z tym, że Nikole ma tam epizodyczną rolę.

zgelka

Tak Nicole gra tą miss :) Są strasznie podobne, jak siostry bliźniaczki :D

Joanniam

Dla mnie to Nicole jest ładniejsza, po za tym aż tak bardzo podobne do
siebie nie są, a przynajmniej nie na tyle by w połowie filmu sprawdzać w
internecie kto gra daną rolę;p, ja widze różnice jak na dłoni, ale może po
prostu przykładam większą uwagę do szczegółów niż wy;d

zgelka

dokładnie jest bardzo podobna....
<br/>
<br/>

zgelka

Cały czas żyłam w nieświadomości. Myślałam, że w "Statku..." grała Nicole (zwłaszcza, że grała instruktorkę tańca), aż do chwili gdy zobaczyłam "Plan..." :) Wtedy dodałam dwa do dwóch i ...weszłam na filmweb :] Więc zgodzę się z tezą, że są podobne. Dodam, że bardzo.

zgelka

mnie nie przypomina i jest ładniejsza

zgelka

Roselyn jest przepiękna,dla niej można pzremęczyć każdy film

zgelka

Na początku też mi się tak zdawało, ale po chwili zmieniłam zdanie. Doszłam do wniosku, że o wiele bardziej przypomina Kim Kardashian.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones