Roselyn Sánchez

Roselyn Milagros Sánchez Rodríguez

7,4
2 256 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roselyn Sánchez

mozecie mi powiedziec co ona robi na 6 miejscu w kategorii top ludzie.??? albo ja mam zryty gust albo dla mnie nie jest dobra aktorka. OMG. moze i ładna jest ale tutaj sie licza umiejetnosci

szkrabik1988

O to samo chciałam zapytać.
Czym ona sobie zasłuzyla na 6 miejsce w TOP 100?? ... Uroda???

szkrabik1988

Żadnych nagród, osiągnięć wyróżnień, chyba za wysoko ktoś ją ocenia...Już bardziej na uznanie zasługuje Meryl Streep, Susan Sarandson czy Betty Midler :)

Alkione

dokładnie są aktorki o wiele bardziej utalentowane i doceniane nie tylko przez facetów przed telewizorem ale także przez np. Akademie Filmowa itd. i nie rozumiem tych ludzi co dają najwyższa note za urode. CO TO JEST FOTKA??? W takim razie Dodzie dajmy 11. zal

szkrabik1988

Kazdy kto przekroczy 1000 głosow z wysoka srednia trafia na 6 miejsce nie ma sie co przejmowac to tylko na chwile...









































































































Collin_RaZ

ja wiem, że gdy się uzbiera 1000 głosów to trafia się do TOP 100, ale zastanawiam się jak ona uzbierała te 1000 głosów..pierwszy raz kobietę widzę, a już ma 1000 głosów..taka świetna aktorka jak Toni Collette ledwo umie dobić do 500 głosów..skandal..

Mr_MarQx

Też nie kojarzę (może po filmografii jak spojrzę), ale zajebista z twarzyczki :>

Kwic

AA no tak, pamiętam ją z Godzin Szczytu 2 :) Od razu zwróciła moją uwagę w tym filmie urodą, pamiętam nawet, że szukałem jej innych fotek na necie ^^ Ale świnka...

Kwic

No dobra może i jest za wysoko ale jeszcze lepszy jest Heath Ledger który jest na 18 miejscu za nim są dużo lepsi aktorzy tacy jak Will Smith, Nicolas Cage, Mel Gibson, William Dafoe i wielu innych którzy mają większe umiejętności aktorskie od niego, a mimo to Ledger jest wyżej od nich wszystkich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones