PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109482}
6,1 9 303
oceny
6,1 10 1 9303
Edison
powrót do forum filmu Edison

Ten film leży juz na poziomie scenariusza, a realizacja tylko pogłębia obraz nędzy i rozpaczy. Dużo głupot, tragiczne dialogi, idiotyczne pomysły, brak realizmu i brak logiki nawet. Solidne 2/10 i miejsce na podium najgorszych filmów jakie widziałem w tym roku.

ocenił(a) film na 2
Motorcycle_Boy

Aha, jeszcze jedno. Zal mi dupę ścisnął na widok Spacey'a. Szkoda gościa.

ocenił(a) film na 5
Motorcycle_Boy

Heh zgadzam się sztampa jak ch....To chyba pierwszy film gdzie Spacey wyszedł strasznie sztucznie a to już naprawdę wyczyn. Jedyny plus tego filmu to Freeman który chyba i w rolę niemowlaka wcieliłby się bezbłędnie. Zajebiście była pokazana przepaść jak Jastinek miał prowadzić dialogi z Freemanem. Pierwszy sztuczność która aż kuła w oczy za to Morgan całkowita naturalność. Nic no ja jednak dam 5/10 jednak ktoś to musiał nakręcić i wstawać codziennie do roboty żeby te filmidło powstało hehe.

ocenił(a) film na 5
vincent866

Nie lituj się nad tymi, co to musieli "codziennie wstawać do roboty, żeby te filmidło powstało". Założę się, że niektórzy dostali za to godziwe wynagrodzenie (i to pewnie zdecydowanie za wysokie) :/

ocenił(a) film na 3
Motorcycle_Boy

Podpisuję się pod tym i dodam, że to był autentycznie jedyny film, na którym przysnęłam. Porażka, zwłaszcza biorąc pod uwagę tak dobrą obsadę.

Motorcycle_Boy

ja również się zgodzę. Mam wrażenie, że twórcy filmu poszli na skróty. Fabuła miała potencjał lecz jej nie wykorzystano.

ocenił(a) film na 1
Motorcycle_Boy

Jeden z gorszych filmów jakie oglądałem.

ocenił(a) film na 3
Motorcycle_Boy

Podpisuję się pod poprzednikami. Typowo amerykański film, aż rzygać się chce od tych strzelanin, brutalności i pościgów, jak zawykle wszystko kopiują i myślą, że zachwycą widza.

ocenił(a) film na 5
Motorcycle_Boy

To co wyprawiali Timberlake z LL Cool J-em było "niesamowite". Mogliby "zagrać" w Kryminalnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones