PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109482}
6,1 9 303
oceny
6,1 10 1 9303
Edison
powrót do forum filmu Edison

Co za gniot . Lubie filmy akcji , ale ten to zenada klasy d. Obsada tylko przykowa uwage . Nie warty nawet komentarza , a nie jestem jakis wybrednym filmomanem, zeby tylko krytykowac.Szkoda ze tacy aktorzy skusuli sie na kase .Bo nic , w ich aktorski kunszt, te role nie wniosly.

wrocek19

no własnie widac ze nie jestes wybrednym kinomanem jestes pierdolnietym kinomanek kolo,,,jak to nie byl dobry film nie mowie doskonaly czy arcydzielo ale naprawde dobry film i dawno nie widzialem zeby grało w nim tak duzo dobrych i znanych aktorow,,,oprocz JUSTINA,,,to wszystko daje zajebisty klimat i dobra akcje...ktory to twoj film pewnie z 15 chcesz zobaczyc kurwa zenade to se ogladnij ostatnie filmy akcji ze stevenem seagalem...nie wiem jak dlugo siedzisz w filmach ale jebłes ostatnie zdanie "Szkoda ze tacy aktorzy skusuli sie na kase .Bo nic , w ich aktorski kunszt, te role nie wniosly"- skusili sie bo wiedzieli ze zagraja w dobrym filmie i ze sa naprawde dobrzy...wiesz co jak widze takie tematy na temat naprawde dobrego filmu to se musze chyba przygotowac regulke do zjebania zeby sie nie wkurw... i meczyc...ty to se lepiej seriale pooglądaj...NARA,,,mam nadzieje ze jeszcze ktos cie zjebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones