PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109482}
6,1 9 303
oceny
6,1 10 1 9303
Edison
powrót do forum filmu Edison

No właśnie Timberlake jak wiemy jest piosenkarzem(kolejnym),który zabiera się za aktorstwo, ale czy słusznie ? Jak dotąd obejrzałam tylko jeden film z jego udziałem i jest to właśnie EDISON . Podobał mi się w tej kreacji, jest takim nieoszlifowanym diamentem jeszcze, zupełnie jak bohater,którego gra. Podniecony nowością, oddany swojej pracy zupełnie jak nowy pracownik w firmie, który jeszcze niczego nie olewa i chce zrobić wszystko jak najlepiej. Właśnie tak gra Justin w tym filmie i dobrze mut o wychodzi jestem z niego dumna :>

helvetti

A właśnie w tym filmie zagrał kiepsko. Widziałem jeszcze jeden film z nim i aż byłem mile zaskoczony, bo myślałem, że to kolejny piosenkarz, któremu zachciewa się grać w filmach. Ale to może dlatego tutaj tak kiepsko wypadł, bo Alpha dog powstał później i już troche się poduczył sztuki aktorskiej. A film mógłby być lepszy.

ocenił(a) film na 10
Macko_3

Hehe,ja oglądałam ten film dlatego że JT tam grał ;D
hehe,i to nie raz ^^
Podoba mi sie ten film.!

ocenił(a) film na 8
helvetti

Film jest super bardzo mi sie podobał Szególnie początek A J.T zagrał tak jak powinien zagrać 5

ocenił(a) film na 10
koteck69

rzeczywstość to wredna jędza:P

helvetti

obejrzałem ten film dla Morgana Freemana i Kevina Spacey ogólnie może być

helvetti

a ja obejrzałam przez przypadek, może być.

ocenił(a) film na 8
helvetti

Lubię oglądać filmy z muzykami, do tego doprowadziła mnie postać LL Cool J. Justin się spisał na 6+/10 moim zdaniem. Film naprawdę dobry. Scena walki w biurze była rewelacyjnie zrobiona, nie było żadnego dziwnego kopnięcia czy zbyt łatwego uderzenia, tylko realistycznie przedstawiona bójka. Pościgi etc także na wysokim poziomie. Fabuła także przypadła mi do gustu. Ogólnie warty oglądnięcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones